“WIDEX BEYOND”™ – EN İYİLERİN DÜNYASINI SUNAR

Widex işitme cihazları zaten en iyi sesi sunmakta. Artık, çevrenize bağlı kalmanın da en iyi yollarını sunuyor.

Yeni WIDEX BEYOND™ iPhone’a özel işitme cihazlarının en iyi sesine sahip. Bluetooth, DEX iletişim cihazları ve Telecoil üzerinden sunulan bağlantı imkanlarıyla, hayatın sesi hiç bu kadar güzel duyulmamıştı.

Kullanıcıların şimdiden BEYOND’u benzerlerinden çok daha iyi olarak nitelemelerine çok az şaşırdık.

AYRINTILARA DOĞRU “KAYDIRIN”

BEYOND, iPhone’a özel üretilen işitme cihazları içinde, telefon uygulamasında bilindik “kaydırma” özelliğini kullanan tek işitme cihazıdır. Sezgisel komutlar ve farklı ekranlar arasında, hem hızlı hem de kolay erişim ve geçişler sağlar. Bu sayede, işitme cihazı ayarlarınızı uyarlama ve harika ses kalitesine erişim sağlar.

BEYOND™ İLE SINIRSIZLIĞI DENEYİMLEYİN

“HATTA” KALIN

BEYOND işitme cihazınızı yönetmek kolaydan da öte – sesi ayarlamak veya kapatmak bir parmak hareketine bakar. BEYOND’un pil ömrü ise olağanüstüdür, daha az güç sarfederek bağlantı imkanını sunar. Rahat olun – pil seviye göstergesi sayesinde, beklenmedik anlarda kötü sürprizlerle karşılaşma şansınız da yoktur.

Widex Beyond’a yaklaşın – dünyanın en iyi sesine sahip, iPhone’a özel yeni bir işitme cihazı. Bluetooth ve Telecoil ile bağlanmanın çeşitliliğini tecrübe edin ve uygulamayı indirin.

Call Now Button