Alsancak işitme cihazı merkezleri
In: işitme cihazları

Alsancak işitme cihazı merkezleri

Alsancak işitme cihazı merkezleri, İzmir’in Konak ilçesine bağlı bir semt olan Alsancak semtimizde bulunur. Protone İşitme Merkezi, İzmir’in en nezih ve adresleri arasında gösterilen Alsancak semtimizde en iyi işitme cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Alsancak işitme cihazı merkezleri, sadece gündüzleri değil geceleri de hayli kalabalık olan Alsancak genç nüfusun da çokça tercih ettiği lokasyonlar arasındadır. Kolay ulaşılabilmesi ve hastanelere yakınlığı Alsancak işitme cihazları arayışında bulunan hastalarımız için avantajlı olmaktadır. Eski adı Punto olan Alsancak, İzmir’in merkezine gelindiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında sayılabilir.  Hareketli caddeleri ve meydanları ile sakin ara sokakları bulunan Alsancak’a otobüs, vapur ve izban ile  kolayca ulaşabilme imkanı bulunur. Bu sayede işitme cihazı Alsancak olarak sizlere kolay bulunabilme seçeneği sunar.

İşitme Cihazı Alsancak
İşitme Cihazı Alsancak

Alsancak işitme cihazları

Alsancak’a geldiğiniz zaman kesinlikle gelmeniz gereken yer Kıbrıs Şehitleri Caddesi’dir. İzmir’in simgelerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi insan hareketliliği çok olması sebebiyle trafiğe kapalıdır. Cadde içinde birçok alışveriş yapabileceğiniz dükkan ve kafe, bar ile restoranlar bulunur. Şehrin tam merkezinde yer alan Nevvar Salih İşgören Alsancak Devlet Hastahanesi İzmir’in en önemli hastaneleri arasında bulunmaktadır. Pek çok İzmirlinin buluşma noktası olan Gül Sokak da işitme cihazı modelleri bulabileceğiniz protone işitme merkezinin çok yakınlarındadır.  Burası da tıpkı Kıbrıs Şehitleri Caddesi gibi pek çok restoran ve kafelere ev sahipliği yapmaktadır.

İşitme Cihazları Alsancak

Yaşlı hastalarımızın kolayca ulaşabildiği Alsancak Widex işitme cihazları yetkili satıcısı Protone işitme merkezi İzmir’in meşhur meydanlarından biri olan Gündoğdu Meydanı’na da ev sahipliği yapar. İşitme güçlüğü çeken hastalarımız yılın pek çok zamanında pek çok önemli organizasyon ve konsere ev sahipliği yapan Gündoğdu Meydanı yakınlarında bulunan Alsancak işitme cihazı merkezleri için gelir. Gündoğdu meydanında güneşin doğumunu izledikten sonra sizleri en iyi işitme cihazı widex satış noktamıza bekliyoruz.

İzmir’in her yerinde işitme kaybı yaşayan yetişkinler ve çocuklar için en iyi işitme cihazı Widex satış ve destek hizmeti vermekteyiz. Suya, tere ve neme dayanıklı widex işitme cihazları ile sorunsuz kullanım yaşarsınız…

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/protoneisitme/

İşitme Cihazları İzmir
İşitme Cihazları İzmir
Call Now Button
Open chat