En İyi İşitme Cihazı Alsancak
In: işitme cihazları

En İyi İşitme Cihazı Alsancak – (0232) 422 49 79

İşitme Cihazı Satan Yerler Alsancak merkezi Protone İşitme olarak sizlere, Alsancak, Kahramanlar, Çankaya, Kemeraltı, Konak, Basmane, Tepecik, Kemer ve İzmir’in her yerinde işitme kaybı yaşayan yetişkinler ve çocuklar için en iyi işitme cihazı Widex satış ve destek hizmeti vermekteyiz. Suya, tere ve neme dayanıklı widex işitme cihazları ile sorunsuz kullanım yaşarsınız…

En İyi İşitme Cihazı Alsancak ile ilgili araştırma yapıyorsunuz. Ancak hem kaliteli hem de bütçenize uygun olmalı alacağınız işitme cihazı. İşte Widex tarafından sunulan üstün teknoloji ürünü Alsancak WIDEX işitme cihazları, sizin de diğer herkes gibi aynı standartlarda işitmenizi sağlamak için üretilmektedir. İşitme uzmanlarımız, işitme kaybınıza en uygun işitme cihazı modelleri arasından sizlere tavsiyede bulunacaktır.

En İyi İşitme Cihazı Alsancak İzmir Alımında Ücretsiz Olan Hizmetlerimiz

Alsancak işitme cihazları
Alsancak işitme cihazları

Merkezimizden her işitme cihazı alımında kullanacağınız bir yıllık pili ve bir yıllık kulak kalıbını ücretsiz sağlamaktayız. İşitme cihazlarının en az 4 ayda bir bakımlarının yapılması kullanım ömrünü ve ses kalitesini artırmaktadır. Merkezimizden işitme cihazı alan hastaların kullandığı süre zarfında cihazlarının 4 aylık periyodik bakımları ücretsiz sağlanmaktadır. İşitme cihazının garantisi 2-3 yıl olsa dahi 4 aylık periyodik bakımlar süresiz yapılmaktadır. Widex işitme cihazları suya, tere ve neme dayanıklı olması sebebiyle oldukça dayanıklıdır.

Öncelikle önerilen işitme cihazını kullanmayı istemeniz gereklidir. Bu cihazlar sizin duymayla ilgili sorunlarınızı çözebilen tek alternatif ürünlerdir.  Bu sayede yaşam kaliteniz artacak, konuşmaları tekrar ettirmek zorunda kalmayacak ve hayata bakışınız değişecektir.

İşitme cihazından  verim alabilmenizin  ve kullanabilmenizin ilk şartı,  sağlık bakanlığı ruhsatı olan sorununuzu çözebileceğine inandığınız  güvenilir bir firmaya müracaat etmenizdir. Başvurduğunuz firmanın işitme uzmanı sizin işitme sorununuza, sosyal yaşantınıza  ve bütçenize göre en uygun ürünü sizin adınıza seçecektir. Sizin belirlediğiniz değil  uzmanınızın size tavsiye ettiği işitme cihazını almanızda her zaman yarar vardır.  Aldığınız bu ürünün sesine alışabilmeniz için sabırla kullanmanız işitme cihazından verim alabilmenizin ikinci şarttır. Aralıklarla takıp çıkartmak alışma sürecinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Bu süreç kişiye göre değişebilir. Seslere alışabilmeniz için ortalama zaman aralığı 1 ila 3 aydır.  Süre bitiminde işitme cihazınız sizin vazgeçemediğiniz bir parçanız olacak diğer kişilere kullanmaları yönünde tavsiyede bulunacaksınız.

İşitme cihazına alışma süresi var mı?

İşitme cihazı ile yükseltilmiş seslere alışmak için bir süreye ihtiyacınız olacaktır. Bu süre yaşa ve kullanım becerisine göre 1 ila 3 ay aralığında değişmektedir.  Bu süre zarfında uzmanınız tarafından işitme cihazı biraz düşük ses seviyesine ayarlanmalı ve bu süreçle orantılı olarak belirli zaman aralığında ses seviyesi yükseltilerek işitme cihazına alışmanız sağlanılmalıdır.

Merkezimizde Yapılan Periyodik Bakıma Dahil Olan Ücretsiz Hizmetler

  • Cihazların Genel Temizliği
  • Hortum Değişimi
  • Kalıp Temizliği
  • Cihaz Ses Ayarı
  • Hoparlör temizliği ve filtre değişimi
Alsancak işitme cihazı merkezleri
Alsancak işitme cihazı merkezleri

İşitme Kaybı Nedir?

İşitme cihazları işitme kaybı yaşayan bireylerin sesleri daha iyi duyabilmesi ve bu sayede sesleri daha iyi duyarak anlamasını sağlarlar. İşitme kaybı yaşayan bireylerin bu sayede iletişim yetenekleri artarak yaşam kaliteleri artar. Alsancak İşitme Cihazları Merkezi Protone İşitme olarak amacımız işitme kaybı olanların bu hayati yetisini geri kazanmalarına yardımcı olmaktır. Suya, tere ve neme dayanıklı Widex işitme cihazları sayesinde sorunsuz bir işitme deneyimi yaşamanız mümkün.

Daha İyi İşitmek İçin 4 Adım

1. Bir işitme sağlığı uzmanını ziyaret edin
2. İşitme kaybı geçmişinizi anlatın
3. Hızlı ve zahmetsiz işitme testi yaptırın
4. Ve Üstün Widex İşitme Cihazlarından birini seçmek için hemen Protone İşitme Merkezi’ne gelin.
İşitme Cihazları Konak
İşitme Cihazları Konak

İşitme Kayıbı Hakkında Yanlış Bilinenler

İşitme kayıbı olan kişilerin işitme ve işittiğini ayırt edebilme becerisi birbirinden farklıdır. Kulağınız duyuyor ancak beyniniz işitiyor. Bu yüzden işitme kayıbı olan kişilerde amacımız ayırt etme becerilerinin korunmasıdır. Bu sebeple yapılması gereken ilk iş acilen En İyi İşitme Cihazı Alsancak Protone İşitme’ye gelerek işitme kaybına uygun işitme cihazını belirlemektir. İşitme cihazı kullanmak toplumda düşünülenin tam tersine kulağı tembelleştirmez, hatta kulağın çalışmasını sağlayarak tembelleşmesini engeller. Eğer kulağını tembelleşirse beyninizdeki ilgili bölümler duyulanı ayırdedemez.

Yaşadığınız duyma bozukluğu iş hayatınızdan, aile ve duygusal yaşamınıza kadar hayatınız üzerinde büyük bir etki oluşturur. İşitme cihazlarını seçerken en iyi işitme cihazı Widex teknolojisiyle tanışmak için Protone işitme merkezinden yardım alırsanız, yaşamınızda gerçekleşecek büyük farkları anlamaya başlayarak neleri kaçırdığınızı da anlamaya başlayacaksınız. Anlama becerisini kaybetmeden önce yapmanız gereken en önemli şey doğru yapılan bir işitme testi sonrasında acilen işitme cihazı kullanımına geçmektir.

İşitme Cihazları Hangi Durumlarda Kullanılır?

İşitme kayıbı olan bireylerde işitme kaybının ilaç veya ameliyat ile düzelebilme ihtimali bulunmadığı veya ameliyatın riskli olması halinde işitme cihazı kullanılmalıdır. İşitme cihazları çoğu zaman iç kulak nedeniyle yaşanan işitme kayıbında veya bazı zamanlarda orta kulak sorunlarında da kullanılırlar.

İşitme Cihazı Konak
İşitme Cihazı Konak

İşitme Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

İşitme cihazınızı size teslim etmeden önce En İyi İşitme Cihazı Alsancak merkezi Protone İşitme olarak kulağınıza uygulama yaparak, size sesini dinletip denemenizi sağlarız. İşitme cihazı markaları arasında en iyi işitme cihazı olarak üstün Widex İşitme Cihazları kalitesiyle birlikte, işitme merkezimizin üstün hizmet kalitesinden de faydalanacaksınız. Bu nedenle Protone İşitme Merkezi’nden işitme cihazı almanız, satın alım sonrasında en çok fayda görmenizi sağlayacaktır. Sizi En İyi İşitme Cihazı Alsancak üzerinden değerlendirerek en kaliteli işitme cihazına kavuşturmaya hazırız. Siz de hemen (0232) 422 49 79 numaralı destek hattımızdan bize hemen başvurabilirsiniz.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/protoneisitme/

İşitme Cihazları Bayraklı
İşitme Cihazları Bayraklı

En İyi İşitme Cihazı Alsancak Hakkında

İşitme cihazı sektöründe 10 yıldır farklı alanlarında uzmanlaşmış iki ortak tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz, sektörel olarak 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmet veriyor .

GÖREVİMİZ:

İşitme cihazı kullanımı zorunlu hale gelmiş, işitme kayıplı insanların işitme cihazı seçimini doğru yapmalarını sağlamak amacıyla, müşterilerimize işitme kayıplarının türü ve derecesi hakkında yeterli bilgiyi sunmaktır.

Son yıllarda bu sorununuzu tedavi etmeye yarar işitme cihazları üretilmeye başlanmıştır. Yalnız bu ürünler tinnitus konusunda yeterli bilgiye sahip uzmanlar tarafından ayarlanmalıdır. Bu tedavi süreci 6 ay ila 1 yıl aralığında sürmektedir. Cihazlar doğru uzman eşliğinde tedavinin sadece bir parçası olduğu bilinmelidir.

Call Now Button
Open chat